השפעה ירוקה

עד להמצאת טכנולוגיית ECM BioFilms MasterBatch PelletsTM , לא היה בנמצא מוצר אשר איפשר את התכלות הפלסטיק בלא שימוש באור, חום או סוג כזה או אחר של רגישות מכאנית.

 

ארגונים רבים (ובהם Greenpeace ו-The Environmental Research Foundation ) טענו שהשימוש בפלסטיק והאהדה הצרכנית לפלסטיק נמצאים במגמת ירידה... בעיקר משום שעסקים וארגונים אינם יודעים מה לעשות עם הפלסטיק לאחר השימוש. למעשה, לארי תומס (Larry Thomas ) מארגון Society of Plastic Industries טען כי:

 

הטכנולוגיות החדשות ללכידת ועיבוד הגזים הנוצרים באופן טבעי באתרי הטמנת פסולת כתוצאה מתהליך ההתכלות האנארובית של הרכיבים האורגניים בפסולת מוצקה לכדי אנרגיה, בשילוב עם טכנולוגיית התוסף המהפכנית של חברת ECM שביכולתה להפוך את מוצרי הפלסטיק למתכלים בסביות אנארוביות באותם תנאי הטמנה, הטמנת מוצרי פלסטיק לא תהיה עוד תרחיש בלתי רצוי לסוף חיי המוצר.


ECM BioFilms Website in USA ECM BioFilms Website in British English Sitio Web de los ECM BioFilms en español Site de ECM BioFilms em Português Site Web de ECM BioFilms en français Sito Web di ECM BioFilms in italiano ECM Biofilme Website auf Deutsch אתר האינטרנט של ECM BioFilms' בעברית موقع على شبكة الإنترنت إدارة المحتوى في المؤسسة الأغشية الحيوية باللغة العربية ECM биопленки веб-сайт на русском языке हिन्दी में ECM BioFilms' वेबसाइट ECM 膜中文网站 한국어에서 ECM BioFilms' 웹사이트 日本語での ECM バイオ フィルムのウェブサイト

 

* 49.28% פירוק ביולוגי בתוך 900 ימים בתנאים לא אופייניים. אין עדות להתפרקות נוספת.
מפת האתר
פיתוח על ידי 78 עיצוב הבית ועיצוב

Valid XHTML 1.0 Transitional